40 x 100 g. MIX Chicken, Salmon, Fish, Turkey

Pieejamība: Ir pieejams
54.72€ 57.60€

Qty

 

Paws Lickin Chicken Wet tā ir bez-graudu barība 100% no britu sastāvdaļām. Maiga un garšīga vistiņa spēs kairināt jūsu kaķa garšas receptorus. Tā ir speciāli izveidota recepte, lai palīdzētu kaķim uzturēt lielisku ādu, bet Omega eļļa piešķirs spalvai spīdumu.

Meowing Heads So-Fish-Ticated Salmon ir lieliska konservēta barība kaķiem ar tvaicētu laša un cāļa gaļu. Jūsu kaķis pateicoties augstajam Omega 3 saturam šajā barībā izskatīsies un jutīsies lieliski. Meowing Heads tie ir konservi, kuriem ir augsts gaļas saturs (98%) un tā ir 100% dabīga. Izgatavots Lielbritānija no šīs valsts sastāvdaļām.

Meowing Heads Gone Fishin ir barība kaķiem, kas pilna ar gardo tvaicētu zivi un vistu, kas ļauj saglabāt gaļas kvalitāti un aromātu. Tā kā barībai ir augsts 100% dabīgas gaļas saturs, jūsu kaķis iemīlēs Meowing  Heads.  Izgatavots Lielbritānijā un no šīs valsts sastāvdaļām.

Meowing Heads’ Top Cat Turkey tiek gatavots, izmantojot tikai augstākās kvalitātes dabīgas sastāvdaļas. Pildīta gaļa (93% tītara gaļa, liellopu gaļas un vistas!), tas ir ļoti garda barība pieaugušiem kaķiem, pilnīgi bez graudaugiem. Mēs esam pārliecināti, ka pēc pusdienām Jūsu kaķis būs laizīt ūsas vairāk!

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!
    Slikts           Labs
Captcha